Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal gastronomiczny Konary

Konary, mazowieckie

  • 3,79 zł/m²
  • 660 m²
  • 2 500 zł

Zdjęcie

Szymon

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny Konary

Konary, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3,79 zł/m²

660 m²

2 500 zł

Lokal gastronomiczny Konary

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3,79 zł/m² 660 m² 2 500 zł

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł (3,79 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: Podnajem, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 660 m², 9 pomieszczeń, 3 łazienki; stan: dobry
  •   wejście z ulicy
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie gastronomiczne, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1, dwupoziomowe, poddasze
  • Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 1970
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 31 m², ogródek 2 500 m²
  • Media: ogrzewanie: własne, piec, Z klimatyzatorów
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (15 miejsc parkingowych)
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Odstąpię prowadzenie działającej sali bankietowej w miejscowości Konary, 10 km od Warki. Lokal o powierzchni 660 m², działka 3200 m², pełne wyposażenie gastronomiczne i bankietowe na ok. 200 osób. Czynsz tylko 2500 zł/mies. Cena odstąpienia z wyposażeniem: 100 000 zł. Wystawiam fakturę bez VAT.
________________________________________
Odstąpię działającą salę bankietową z pełnym wyposażeniem Konary k. (...)

Agent

Szymon

662 211...

662 211 750

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon

662 211...

662 211 750